ok
2019 előző hónap szeptember következő hónap
H K Sz Cs P Sz V
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Pályázatok zenészeknek (whiplash)

(#86) 2011.09.21. 12:09
(#85) 2011.09.21. 12:08
(#84) 2010.01.29. 13:54

<b>Dobos kollégák, vagy aki ismer dobost!!!</b>

Rock dobos kollégát keresünk egy rendkívül barátságos társasába, a THE NEXT zenekarba.

A zenekar vezető komoly zenei, technikai háttérrel rendelkezik, saját technikussal.
Így fesztivál méretű hangosítással van a zenekar sorsa támogatva.
Az országban több helyen, jelenleg is van lefoglalva buli!!!
Többek közt Balassa gyarmat, Zala megyében és Alsónémedi motoros fesztivál...

Rendszeresen tudunk közös fellépéseket Deák Billel szervezni illetve a magyar rockzene élvonalaival.
A zenekarvezető illetve az óriási hangosítás(cucc) székhelye Békés megyében van.-->
(A nagy felszerelésen itt zajlhatnának a próbák esetleg).

--------------------------------------------------------------------------
AKIRE TEHÁT MOST SZŰKSÉGÜNK LENNE!!!!!!
Egy PRECÍZ, PONTOS dobos kolléga, nem kell feltétlen virtuózítás.
Cél, hogy nyárra egy ütőképes repertoárt korrektül összehozzunk!
Vidáman telnek a próbáink!
Jó lenne ha "önjáró lennél", kocsival vagy dob cuccal.
DE! A zenekari szinten több személykautóval, illetve hangosítás esetén teherautóval megyünk a bulikra, így gáz esetén ez is megoldható.
--------------------------------------------------------------------------

FIGYELEM! A zenekarnak van lekötve jelenleg is több koncertje nem ingyen! Nem megélhetés az elsődleges, de pénzes bulik vannak lekötve már Áprilistól.
(ha nagyon gáz van benzin költséget megpróbáljuk megoldani, de csak ha partner vagy,,,).
Olyan embert keresünk, aki megbízható, nagyon lelkes és szeret rockot játszani. Nem kötünk keretek közé, nyugodtan beleviheted stílusodat, sőt kötelező!

A link egy 2 éves referencia anyag. Ez után tagcserék történtek gitár poszton és most dob poszton is.
YOUTUBE:
http://www.youtube.com/watch?v=6zwpyeyK5TE&feature=related

RepertoárTényleg csak párat említve
Tunyogi Péter, Deák Bill, P.mobil, HBB, Radics Béla, Bencsik Sándor...
Free, Jimi Hendrix, Led Zeppelin,
A saját számok régen megírt nóták és rengeteg pozitív visszajelzés érkezett róluk...

A zenekar jelenlegi felállása:
id. Takács József - ének, zenekar vezető
Zsebők Béla - hangosítás, gitár
Szemenyei Bálint - technika
ifj. Takács József - basszus gitár - Kőbányai zenei stúdió
Takács Erika - vokál
Gönczy Andor - gitár

A zenekar komolyabb eredményeket is elérhet ha összetartó csapat alakul ki. Komoly munka mellett természetesen
megtaláljuk a közös hangot és így eredményesebbek leszünk! Az első pár sört én állom, ha szereted???!!!
Ilyen lehetőségekkel, technikai hátérrel max. 5 aktív zenekar van az országaban.

Nálam lehet érdeklődni, nagyon szívesen, türelmesen elmagyarázok mindent.
Budapesten egy általad kedvelt helyen személyesen is megbeszélhetjük a DOLGOKAT!!!

ÉRD.: Gönczy Andor
goodmagam@freemail.hu
+3620 296 99 39

( Ha nem tudnám fel venni, jelezz emailben vagy sms-ben és vissza hívlak)

Előre is köszönöm!

törölt felhasználó

(#83) 2009.12.27. 13:21

SUNDOWN NYELD LE A UDUMET

törölt felhasználó

(#82) 2009.12.27. 13:21

SUNDOWN NYELD LE A UDUMET

ork

(#81) 2008.11.27. 10:00

Válasz Rayyy hozzászólására

előzmény elrejtése/mutatása

Mi is bebüntetjük a zsűrit egy nemakármilyen minőségű valamivel.

------
ork

(#80) 2008.11.26. 15:01

Válasz Sundown hozzászólására

Biztos rengetegen jelentkeznek majd... csak egy bármilyen minőségű felvételt kell küldeni szegény zsűri

(#79) 2008.11.26. 12:40

[Absolute.hu] Rock Space 2009 tehetségkutató verseny

Tisztelt Zenészek!

A HiT SPACE pályázatot hirdet amatőr és profi zenekarok számára. A zenekarok
egyetlen dallal pályázhatnak, mely főnyereményeként egy három számos
referencia anyagot készíthet el. Mindezt olyan kivételes körülmények között
(olyan határidővel, költséggel, technikával, csapattal), ami a külföldi
produkciók színvonalához mérhető, messze meghaladva a hazai kiadók által
biztosított lehetőségeket. A közönség által megszavazott nyertes pedig
500.000.- forint értékű vásárlási utalványt nyer. A verseny online keretek
között zajlik.

A jelentkezés feltételeiről, a versenye állásáról részletesen a
http://www.absolute.hu/rockspace oldalon lehet olvasni.

Sok sikert és jó szórakozást kíván hozzá az érdeklődőknek a HiT SPACE
csapata!

Üdvözlettel:
Absolute.hu

(#78) 2008.03.21. 3:08
(#77) 2008.03.21. 3:07
(#76) 2008.02.19. 14:43

Sziasztok!
Ezu mind tök jó,meg szép,,csak az "fáj" egy picit,hogy minden zenekarnak minimum 40 darab jegyet kell venni elővételben.az számoljunk csak.32000-ft..Ez csak egy zenekar.Teszem azt 10-zenekar fellép.Az 320.000-ft.ez csak a zenekarokból lévő bevétel.Gondolom mivel nagy cég,ezért saját cuccaik vannak.Persze,jó hogy megmutathatod magad,de azért szerintem ennél lényegesen jobb körülményeket kéne biztosita,legalább a magyar fellépőknek.Hogy úgy nézzen ki a dolog,mintha ez a UDUa kis ország jó úton haladna afelé,hoyg lesz itt még kereslet az élőzenére.Jó,,tudom vannak kiadások stb-stb.Miért nem lehet egy ilyen volumenű rendezvényhez szponzorokat találni??(soproni,,jim beam,)ezek a cégek nagy előszeretettel adnak pénzt ilyenfokú reklámra,ami ráadásul nemzetközi.Én úgy látom(ez a személyes véleményem),hogy ezen a versenyen hazai csapatoknak nem sok esélyük van.Megmondom miért:mert amig a külföldi akár klubzenekarok is vigan megélnek abból,hogy muzsikálnak egy klubban,és mással nem kell foglalkozniuk(gyakorolhatnak non-stop),addig itthon,a zenész,reggel 6-14-ig dolgozik,aztán gyakorol,de közben már hulla,mert a meló leszivta az agyát,és akkor még készüljön egy ilyen versenyre,amire ha szerencséje van kap szabadnapot,vagy szabit vesz ki,mert UDU úgy megmérkőzni,hogy hazaszaladok melóbol,,fürdés,kaja,aztán rohanok versenyezni.Tehát,én nem annyira látom egyenlőnek az esélyeket.Persze,ezért nem hibáztatok a kereskedelmi UDU adókon kivűl senkit.Na remélem nem értelmezitek félre,hogy mire gondoltam.
Sziasztok. Zoli

(#75) 2008.02.19. 14:23

Metalchamp 2008 - jelentkezz
2008-02-18

A Metalchamp a rock/metal műfaj egyik legjelentősebb európai tehetségkutató versenye, amely 2008-ban osztrák, olasz, cseh, szlovák és magyar zenekarok részvételével zajlik le. Az idei megmérettetés keretében két magyarországi döntőt rendezünk, és innen összesen két zenekar jut tovább a verseny nemzetközi szakaszába. A rendezvény lebonyolítása fesztivál rendszerű lesz, a várható közönség létszáma alkalmanként 400-500 fő.

A verseny különlegessége nemcsak az, hogy kimondottan a rockzenére helyezi a hangsúlyt, ami önmagában is egyedülálló, de az alapvető koncepciója is kiemeli a hagyományos tehetségkutatók köréből. A fellépő zenekaroknak ugyanis néhány saját darab eljátszása mellett egyedi feldolgozásokat kell készíteniük egy előre megadott számlistáról választva. Ez egyfelől a közönség számára is sokkal vonzóbbá teszi az eseményt, másrészt azt is jelenti, hogy a versenyen indulók potenciális köre jóval szélesebb, mint egy pusztán amatőrökre építő tehetségkutatóé, hiszen a feldolgozások megírása a profiknak is izgalmas kihívás. A nemzetközi középdöntő és döntő ráadásul önmagában is olyan külföldi fellépési lehetőségeket biztosít, ami az ismertebb zenekaroknak is vonzó (és másképp nagyrészt elérhetetlen), a nemzetközi nyertes díjazása pedig európai szinten is kiemelkedő.

A megmérettetésre vágyó zenekarok 2008. április 4-ig regisztrálhatnak.

A hazai döntők időpontjai és helyszíne: 2008. május 18 és 25. A38

További információ és a jelentkezés felételei a Metalchamp oldalán találhatóak: http://www.metalchamp.hu

tom

(#74) 2007.09.05. 16:26

és van ott egy magnum cucc premier pergővel.....

BB

(#73) 2007.09.05. 14:02

ja: naaaaaaagy puszi!!!

BB

(#72) 2007.09.05. 14:02

drága vagy, köszönöm! akkor írok is nekik

(#71) 2007.09.05. 12:52

Válasz BB hozzászólására

na, megkérdeztem a csajszit mik az elvárások... bármi mehet

BB

(#70) 2007.09.04. 21:23

hát egy szám van meg két akusztikus felvétel
de most NEM akarjuk magunkat egy ideig akusztikusban előadni

(#69) 2007.09.04. 21:21

Válasz BB hozzászólására

ha vmit lehet tőletek hallani neten sztem az is elég lehet próbáljátok meg! Menni akarok CrabJamre, csak nem Kőbányára PPP

BB

(#68) 2007.09.04. 21:18

na, az még nincs (demó) de azért kösz a tippet

(#67) 2007.09.04. 21:12

Válasz BB hozzászólására

sztem darabolós véres metálon kívül minden DDDD
Meg kell kérdezni a csajszit h ő mire gondolt Én ilyen Placebo jellegű bandán voltam tavaly, meg PJ Harvey szerű alternatív bandán, meg az éjszakai műszak idején ez dv-ék egyik törzshelye (U2), meg Borlaiék voltak többször a Hazugmagazinnal...Mystery Gang is szokott...meg ilyenek (amúgy "művészklub"..nem kell csodálkozni ha 1-2 nagy öreg vagy színész ül le melléd hehe bár ők későn érkeznek, ha épp érkeznek), de ez az éjfél utáni progiajánló volt Az éjfél előttibe ritkán néztem bele, de leginkább rockbandák voltak sztem többségben, amennyit még hallottam belőlük "kintről"

Mondjuk elég kicsi a hely, de hangulatos, szóval a szeletelés tényleg nem való annyira oda..
(ha van esze, úgyis kér vmi demoszerűséget előtte D)
Próba cseresznye